LOE, MIDA MEIE KLIENDID ARVAVAD

Läbisin samateemalist koolitust teist korda (esimene kord teises koolitusfirmas) ning ei olnud suuri ootusi, kuna teema ei ole just väga haarav ja iseenesestmõistetavalt põnev. Etteruttavalt võin aga öelda, et ootused said suure kaarega ületatud :) Krista on väga meeldiv inimene ja koolitaja, tõi palju elulisi näiteid ja viskas nalja, koolituspäevad möödusid linnulennul ja saime palju töökeskkonna ja -ohutuse teemadel palju-palju teadlikumaks. Krista tõestas, et kuivi teemasid saab ka väga värvikalt edasi anda ja soovitaksin kindlasti RA Koolitust kõigile, kellel tekib vajadus töökeskkonnateemaliste koolituste järele! Aitäh!

Küllike Kuber — Tradehouse OÜ, osales sisekoolitusel veebruaris 2024

Mulle väga meeldis koolituse korraldus terviklikult – sisaldas lisaks kohvipausidele ka lõunat samas majas all korrusel. Samas kohvipauside ampsud olid vahvad ja tervislikud (värske kurk, hummus, krõbeleib, puuvili). Minu jaoks oli oluline tasuta parkimisvõimalus. Koolitusmaterjalid on väga põhjalikud ja asjalikud, hea kasutada ka edaspidi tööl. Lektorid Krista ja Priit on mõlemad väga toredad ja oma ala asjatundjad. Loengud olid põnevad, esitatud kaasahaaravalt, kolme pika päeva jooksul ei tekkinud kordagi tüdimust ja väsimust, rääkimata igavusest – huumor ja näited elust! Ühesõnaga – Väga rahul koolitusega! Alates lektoritest ja materjalidest lõpetades üldise korraldusega. Suured tänud!

Katri Mänd — SA Innove, osales koolitusel veebruaris 2020

Jäin koolitaja kui ka koolitusega väga rahule. Koolitus ja selle sisu oli väga huvitav ja kaasahaarav. Eriti meeldis mulle see, kui koolitaja aga ka teised osalejad said oma kogemusi rääkida ja jagada teemast, mida parasjagu arutasime. Minu jaoks isiklikult kinnitas see teemat veelgi enam, eriti arvesse võttes, et infot oli kolme päeva jooksul välga palju.

Salua Nasser — H&M Hennes & Mauritz OÜ, osales koolitusel oktoobris 2021

Ma eeldasin igavat ja üksluiset koolitust, kuid olin meeldivalt üllatunud huvitava, sisuka ja kaasahaarava koolituse osas. Tulevikus, kui veel on võimalusi, siis kindlasti tulen jälle mõnele teie poolt korraldatud koolitusele.

Anonüümseks jääda sooviv koolitusel osaleja, osales koolitusel oktoobris 2021

Koolituse detailid olid põhjalikult läbi mõeldud ja hästi korraldatud. Võimaldati piisavalt infot koolituse struktuuri osas, tagati puhkevõimalused, oldi ajakavas. Lihtne oli õigesse kohta jõuda – parkimine ja täpne koolituskoht oli arusaadavalt kirjeldatud. Pauside korraldus (värske kohv, puuviljad ja korraldatud lõuna) on ju koolituse ”ekstrad”, ent lõid tunde, et minu heaolu peale on eriliselt mõeldud.

Madli Tiigirand — SA Autistika , osales koolitusel oktoobris 2017

Väga meeldis hästi organiseeritud koolituse ajakava. Pausid olid väga õigel ajal ning meeldivas õhkkonnas. Teema valdamine imetlusväärsel tasemel ning slaidid sisukad. Selles koolituses oli kõik olemas ning hea, kodune ja mugav oli olla. Puhas keskkond – kõik oli laitmatu. Super teevalik ja lõuna. Oleks olnud lihtsam leida toetust slaidide näol, kui oleks lähtutud 5×5 süsteemist. Kuid selle kompenseerimiseks oli loodud super lahendus – koolitusmapp slaididega ning konspekteerimise võimalus.

Kristel Leppik — H&M Hennes & Mauritz OÜ, osales koolitusel märtsis 2019

Koolitaja on südamega asja juures ning tekitab huvi ka materjalidele lisaks mujalt infot juurde otsida ja ennast teemaga kursis hoidma.

Anonüümseks jääda sooviv koolitusel osaleja, osales koolitusel oktoobris 2021

Olin koolitusega väga rahul, mitte midagi ei ole ette heita ja paremini tahta. Õppejõud olid väga toredad, esitlus oli sisukas ja põnev kuulata.

Helene Mängel — MH Group OÜ, osales koolitusel jaanuaris 2019

Esimest korda oli koolitus nauditav. Varasemad on olnud kuivad, sisaldanud palju kuivi fakte – olen varem osalenud enam-vähem samateemalistel koolitustel kolm korda.

Tiiu Aasamets — Multipakend OÜ, osales koolitusel septembris 2021

Loengud olid hästi üles ehitatud ja ka igavana tunduv teooria suudeti kaasahaaravaks ja huvitavaks muuta. Suur aitäh!

Anna-Liisa Tasuja — Printall OÜ, osales koolitusel mais 2018

Üllatavalt hea ja huvitav koolitus, kuna lektor andis oma teadmisi edasi väga hästi, arusaadavalt ja mahlakate näidetega oma kogemustest nendel teemadel.

Anonüümseks jääda sooviv koolitusel osaleja, osales koolitusel detsembris 2021

MEIE ETTEVÕTTEST JA EESMÄRKIDEST

Oleme väike, aga tubli tööohutusalaste teenuste ja koolituste pakkuja Eestis.

Oleme konsulteerinud ja koolitanud alates 2014 aastast sadu ettevõtteid ja üle 2000 erineva valdkonna töötaja töötama tervist säästvalt ja ohutult. Teeme oma tööd südamega ja meie eesmärk on oma klientidele pakkuda kõige kvaliteetsemaid koolitusi ja riskianalüüse.

Meie koolitustelt saavad osalejad teadmised ja oskused oma töökeskkonda paremini, odavamalt ja õigusaktidega vastavuses korraldada. Meie koolitajad pakuvad hulgaliselt näiteid elust enesest ja reaalsetest töökeskkondadest, et luua koolitusel osalejale tõene pilt sellest, mis toimub Eesti tööohutusmaastikul ning mida tööandja ja töötaja saavad üksteise heaks teha, et töötajaskond oleks terve ja et ka dokumendid oleksid korras. 

MEIE POPULAARSEMAD KOOLITUSED

Õpetame sind koostama töötervishoiualaseid dokumente. Kaasa hulgaliselt näidiseid ja praktilisi nõuandeid ja soovitusi.

See koolitus on töökeskkonnavolinikele ja nõukoguliikmetele. Meie koolitustelt saad palju näiteid elust enesest ja reaalsetest töökeskkondadest.

See kursus on mõeldud sulle juhul, kui oled määratud esmaabiandjaks oma töökohal ning vajad kõige esmast väljaõpet. See koolitus kestab kokku 16 akadeemilist tundi (st. kaks koolituspäeva)

Õpetame sulle kõike, mida on vaja teada ja osata, kui asud
tööle töökeskkonna-
spetsialistina