Seminariruumide rent

RA Koolitused rendib välja oma koolitusruumi kõikidele soovijatele, ka nädalavahetustel!
Asume vaid  10-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast, Peterburi tee ja Väike-Paala tänava nurgal.

Hea asukoht tagab selle, et kuigi asume Ülemiste lähistel, on meie juurest nii kesklinna, Lasnamäele, kui ka Järvele ja Mustamäele võimalik jõuda väga kiiresti nii autoga kui ka ühistranspordiga:
Meie juurde Peterburi teel asuvasse Väike-Paala peatusse sõidavad bussid nr. 54 (Estonia-Mereakadeemia) ja nr. 55 (Pae-P.Pinna) ning tramm nr. 2 (Kopli-Suur-Paala). Trammi- ja bussipeatus asub kohe meie maja kõrval. Trammiga nr. 4 (Tondi-Ülemiste jaam) saab Majaka tänava otsa (peatus Majaka põik), sealt on meie juurde mööda Peterburi teed jalgsi kõndida ca 700 m (10 min).

Hoone kõrval asub piisavalt suur parkla, et mahutada ära kõik osalejad ja meie klientidele on parkimine TASUTA!

TÄHELEPANU! Maja all olevasse siseparklasse (tõkkepuuga) palume mitte siseneda!

Meie majas tegutseb ka kaasaegne, ruumikas ja maitsvaid roogi pakkuv Tark Catering kohvik.

RA Koolitused seminariruumis on võimekas esitlustehnika, mis toetab eduka seminari või koolituse või miks mitte näiteks ka ühise filmiõhtu läbiviimist. Seminariruumi rentimisel on võimalik kasutada ka kõrval olevat pisemat ruumi kohvipauside serveerimiseks, kus selleks on eraldi laud ning lõõgastumiseks diivan ja kohvi kõrvale ka lugemismaterjali.

Tavapäraselt sisaldub hinnas tehnika ja vajalikud tarvikud nagu dataprojektor, wifi, pabertahvel, markerid ja joogivesi automaadist. Meie ruumides on reguleeritav valgustus, kõrged laed ja palju päevavalgust. Kaasaegne tehnika ja mugav mööbel tagavad sujuva töö nii esinejale kui kuulajale.

Lisaks on meie ruumide rentijal võimalus ka tellida catering teenust  – võimalus on ka tellida kohvipause ilma suupisteteta.

Meie KOOLITUSRUUM

 

Mahutab osalejaid:

Klassiruumi stiilis                          kuni 32 inimest

U-kujuline laudade paigutus       kuni 22 inimest

Neljased laudkonnad                    kuni 20 inimest

 

Hinnad:
Tund: 30 €+km
Päev: 135 €+km (päevahind alates 5.-st tunnist)

Alates 32-st üritusel osalejast lisandub iga järgneva osaleja pealt lisatasu 9 €/osaleja

Püsirentnikele soodsamad hinnad (kehtib kahe ja enama broneeringu puhul ühes kalendrikuus) – broneerimiseks kirjutage koolitus@rakoolitus.ee