Ohutusklubi

RA Koolitused kutsub oma seniseid ja uusi kliente osalema Ohutusklubis!

Klubiseminaridel osalemine on KÕIGILE TASUTA!

 

Kutsume Teid osalema meie Ohutusklubis, kus astuvad üles meie head koostööpartnerid ja tuntud lektorid, et jagada teiega mõtteid ja teadmisi tööohutusest ja ohutusest laiemalt. 

Klubi seminarid annavad nii tööandjale kui töötajale, nii juhile, töökeskkonnaspetsialistile kui töökeskkonnavolinikule vajalikku ja ajakohast teadmist sellest, kuidas töötervishoidu ja tööohutust organisatsioonis korraldada, samuti võimaluse kolleegide ja ohutusvaldkonna erinevate asjatundjate-lektoritega meie mugavas klubiõhkkonnas tassi kohvi, tee ja tervisliku suupiste kõrval mõtteid vahetada, nõu küsida ja anda ning abi saada Teid huvitavas ohutusalases küsimuses.

 

 

MIS TOIMUB?

*Sügis- ja kevadhooaja (2019/2020) jooksul toimuvad 8-l erineval klubiseminaril erinevad koolitused-arutelud ja valida saab just endale sobivad teemad ja kuupäevad osalemiseks
NB! Täiendame teemade loetelu jooksvalt, kui oleme saanud lektorite esinemise osas kokkuleppele. 

* Meie teemadevalikust avaneb igal osalejal võimalus kokku panna just enda huvidest ja vajadustest lähtuv täiendkoolituse programm, mille raames võimalik  8 koolitustunni täitumisel saada tööohutusalase täiendõppe tunnistus!
* Ohutusklubi seminaridel võimalus tutvuda vajalike tugiteenustega ja toodetega, mis aitavad tööohutust ja töötervishoidu organisatsioonides planeerida ja juurutada.

 

 

Vaata ka meie varasemalt toimunud klubide teemasid ja esinejaid SIIT

 

Ohutusklubi toimumise koht: 

RA Koolitused koolitusklass, Väike-Paala 1, Tallinn, V korrus

Parkimine:
TASUTA maja ees või kõrval (liikuge maja kõrvale vasakult poolt hoonet, keelumärgi alt läbi). Vabade parkimiskohtade puudumisel on võimalik parkida ka hoone taga (liikuge maja taha paremalt poolt hoonet ning sõitke OTSE edasi kuni tõkkepuuni) suures tasulises parklas, kus päevahind on 2.70 eurot. 

TÄHELEPANU! Maja all olevasse siseparklasse (tõkkepuuga) palume mitte siseneda!

Ühistranspordi kasutajatele:
Meie juurde Peterburi teel asuvasse Väike-Paala peatusse sõidavad bussid nr 12, 54 ja 55 ning tramm nr  2. Trammiga nr. 4 (Tondi-Ülemiste jaam) saab Majaka tänava otsa, peatusesse Majaka põik, sealt on meie juurde mööda Peterburi teed jalgsi kõndida ca 700 m (10 min). Bussi- ja trammipeatused asuvad kohe meie maja kõrval

Koolituse toimise aeg:
Tavaliselt esmaspäeviti üks kord kuus ajavahemikus kell 12.00 – 16.00 – täpne aeg on märgitud koolituskalendris!

KUIDAS SAAN OSALEDA?

Ohutusklubis osalemiseks registreeri end alloleval registreerimisvormil.

NB! Igale osalejale, kes läbib Ohutusklubi raames 8-tunnise täiendõppe, väljastame soovi korral koolitustunnistuse vastavalt SoM määrusele nr 80 „Töötervishoiu- ja tööohutusalase väljaõppe ja täiendõppe kord”.

RA Koolitused OÜ (endise nimega RA Infokeskus OÜ) on Sotsiaalministeeriumis registreeritud “Töötervishoiu ja tööohutuse seaduse” alusel töökeskkonnavolinike ja töökeskkonnanõukogu liikmete välja- ja täiendusõppekursuste ning töökeskkonnaspetsialistide täiendõppekursuste ja tööandja või tööandja esindaja täiendõppekursuste läbiviimiseks, kui ta täidab töökeskkonnaspetsialisti kohustusi;  Kehtib alates 14.04.2014

 

 Jah, soovin
Ei sooviVõite oma meelt igal ajal muuta, vajutades mis tahes e-posti teel saadud e-kirja jaluses nupule ”Unsubscribe” või kirjutades meile aadressile koolitus@rakoolitus.ee
Me käsitleme Teie andmeid austusega. Lisateavet meie privaatsustavade kohta leiate koolitustingimustest. Kui vajutate nupule ”Lisage mind uudiskirja saajaks” ülal, nõustute, et võime Teie andmeid töödelda vastavalt käesolevatele tingimustele.