Esmaabiandja täiendõpe eesti ja vene keeles

  Koolitusele saab registreeruda täites ära registreerimisvormi, mis asub lehe allosas! 


Korraldame regulaarselt kvaliteetseid ja sisukaid eesti- ja venekeelseid esmaabi täiendõppe koolitusi. Koolitusi korraldame koostöös Eesti Punase Ristiga 
(koolitusluba nr 6101 HTM).

Esmaabi täiendõpe on ette nähtud EV Sotsiaalministeeriumi määrusega nr. 80 (14.12.2000) – väljaõppe läbinud esmaabiandja peab osalema täiendkoolitusel iga 3 aasta tagant.

 

Kursuse eesmärk:
Täiendõppe eesmärk on korrata ja süvendada väljaõppekursusel omandatud teadmisi ja oskusi, sealhulgas teadvustada inimese ellujäämise seisukohalt tähtsamad elutalitlused. Korrata üle esmaabialased põhiteadmised ja oskused, kuidas hoida kannatanu elus kuni meditsiinilise abi saamiseni (saabumiseni).

 

Koolitusi korraldame koostöös Eesti Punase Ristiga (koolitusluba nr 6101 HTM).
Punase Risti esmaabikoolitus on registreeritud Sotsiaalministeeriumis. Kursus omab rahvusvaheliselt tunnustatud EUROSERTIFIKAATI.

 

 

KOOLITUSE ÜLESEHITUS JA TEEMAD:

09:00 – 12:30   Eneseohutus mitmesugustes õnnetusolukordades. Abi korraldamine. Kannatanu esmane ja teisene ülevaatus. Ohuolukorrad. Elupäästva esmaabi andmine uppumise, südameinfarkti, elektriga seotud õnnetuste puhul. Praktiline harjutamine elustamisnukkudel ’’Anne’’ ja ’’Little Ann’’.

12:30 – 13:30  LÕUNA  (lõunatamine osaleja vabal valikul läheduses asuvates toidukohtades)

13:30 – 16:00  Traumahaige käsitlemine. Esmaabi mitmesuguste traumade puhul. Praktiline harjutamine, erinevad sidumisviisid, püsiv külili asend. Diabeet, astma, epilepsia , insult, allergia – esmaabi nende seisundite puhul.

 

SELLE KOOLITUSE PUHUL EI OLE VÕIMALIK KOOLITUSMATERJALE OSALEJATELE ELEKTROONILISEL KUJUL SAATA!

Lektorid: Ellen Sternhof, Merike Mets või Jelena Katujeva
Koolituse toimumise koht: Eesti Punase Risti koolituskeskus, Eha tn 8, Tallinn
Parkimine: Eha tänav asub Tallinna Kesklinna tasulises parkimistsoonis, lähim tasuta parkimise võimalus asub Kristiine keskuses 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel! Lähim avatud parkla 5 minutilise jalutuskäigu raadiuses asub aadressil Adamsoni 34 (5€/päev)
Ühistranspordi kasutajale: Eesti Punase Risti koolituskeskuse läheduses (Eha tn 8, Tallinn) asuvasse peatusesse Tehnika sõidavad bussid nr. 2240, 4141B43 ja 59 ning trollid 1, 4 ja 5. Peatusest on Eesti Punase Risti koolituskeskusesse umbes 3 minutiline jalutuskäik (250 m)
Koolituse kestus:  kell 09.00 – 16.00
Koolituse hind: 35 eurot + km/ osaleja
(sisaldab loenguid, koolitusmaterjale, kohvipause, tunnistust)
Soodushind: 30 eurot + km/osaleja, mis kehtib varajasele registreerijale (tavaliselt 10 päeva enne koolituse algust) ja juhul kui registreeritakse kaks või rohkem samast ettevõttest osavõtjat.

PS! Palume osalejatel selga panna mugav riietus praktiliste ülesannete (sh elustamine) sooritamiseks.

 

HEA KOOLITUSELE REGISTREERUJA!
Palun vaata, et kõik andmed oleksid korrektselt esitatud, et vältida vigu tunnistuse väljastamisel
(osaleja ees- ja perenimi ning isikukood vastavalt Täienduskoolituse standardile § 3 lg 3 p 1)!
Tuletame meelde, et sooduskupongi soodustus ei kehti sellele koolitusele.
(isikukood märgitakse osaleja tunnistusele)(ettevõte või eraisik)


(tänav, majanumber, asula, maakond)
(Tähelepanu! Registreerumiskinnitus ning muu informatsioon koolituse kohta, kuhu registreerute saadetakse e-posti aadressile, mis on märgitud siia väljale. Kui soovite, et Teile saadetakse registreerumiskinnitus/informatsioon mõnele muule e-posti aadressile lisaks, siis märkige see ära 'Lisainfo' väljal)


Võite oma meelt igal ajal muuta, vajutades mis tahes e-posti teel saadud e-kirja jaluses nupule ”Unsubscribe” või kirjutades meile aadressile koolitus@rakoolitus.ee
Me käsitleme Teie andmeid austusega. Lisateavet meie privaatsustavade kohta leiate koolitustingimustest. Kui vajutate nupule ”Lisage mind uudiskirja saajaks” ülal, nõustute, et võime Teie andmeid töödelda vastavalt käesolevatele tingimustele.