Psühholoogilise esmaabi täiendkoolitus

Koolituse eesmärk on anda osalejatele (eelistatavalt PEA baaskoolituse läbinutele) täiendavaid praktilisi oskusi  psühholoogilise abi osutamiseks kannatanule ja kogemust eneseabitehnikate stressi leevendavast toimest kriisiolukordades nii kannatanule kui abistajale endale.

Teemad:

  1. Tutvustatakse inimese kriisiga toimetuleku erinevaid individuaalseid võimalusi;
  2. Antakse ülevaade dialoogilise suhtluse e. aktiivse kuulamise tehnikate tõhusast toimest turvalise suhte loomiseks kannatanu ja abistaja vahel;
  3. Õpitakse ära tundma suhtlemistõkkeid, mis pärsivad psühholoogilise abi andmist ja selle vastuvõtmist;
  4. Harjutatakse aktiivse kuulamise tehnikaid konkreetsete juhtumite näidetel. Saadakse kogeda, kuidas olla hea kuulaja ja kuidas aidata kriisis olijat juhtunust ja oma tunnetest rääkima;
  5. Mängitakse läbi järelvestlus/defusing mõnel konkreetsel töökohal aset leidnud kriisijuhtumi näitel;
  6. Praktiseeritakse lihtsaid stressi maandavaid eneseabitehnikaid, mis aitavad nii kriisis olijal kui aitajal taastada oma füüsilist, emotsionaalset ja vaimset tasakaalu.

Koolituse sihtgrupp: Juhid, õpetajad, lasteaiakasvatajad, meditsiini- ja sotsiaaltöötajad, hooldustöötajad, klienditeenindajad, töökeskkonnaspetsialistid ja kõik teised, kellel tuleb kokku puutuda erinevate kriisisituatsioonide ja pingeolukordadega või nende järelmõjudega. Samuti kõik, kes soovivad teadmisi, et teatud rasketel hetkedel osata lähedastele, kolleegidele inimesena toetust ja abi pakkuda või seda töökeskkonnas korraldada.
Lektor: psühholoog-koolitaja Monika Loit-Kilgas
Koolituse toimumise koht: RA Koolitused koolitusklass, Väike-Paala 1, Tallinn, V korrus.

Parkimine: TASUTA maja ees või kõrval (liikuge maja kõrvale vasakult poolt hoonet, keelumärgi alt läbi). Vabade parkimiskohtade puudumisel on võimalik parkida ka hoone taga (liikuge maja taha paremalt poolt hoonet ning sõitke OTSE edasi kuni tõkkepuuni) suures tasulises parklas, kus päevahind on 2 eurot. 

TÄHELEPANU! Maja all olevasse siseparklasse (tõkkepuuga) palume mitte siseneda!
Ühistranspordi kasutajatele:Meie juurde Peterburi teel asuvasse Väike-Paala peatusse sõidavad bussid nr 12, 54 ja 55 ning tramm nr  2. Trammiga nr. 4 (Tondi-Ülemiste jaam) saab Majaka tänava otsa, peatusesse Majaka põik, sealt on meie juurde mööda Peterburi teed jalgsi kõndida ca 700 m (10 min). Bussi- ja trammipeatused asuvad kohe meie maja kõrval.

Koolituse kestus:  kell 09.00 – 16.00.
Koolituse hind: 125 eurot + km/ osaleja
(sisaldab loenguid, koolitusmaterjale, kohvipause ja lõunapausi, tunnistust)
Soodushind: 96 eurot + km/osaleja, mis kehtib varajasele registreerijale (tavaliselt 10 päeva enne koolituse algust).
Kahele ja enamale samast ettevõttest osavõtjale lisasoodustus -7%

Baaskoolituse läbinutel võimalus osaleda jätkukoolitusel erihinnaga 78€+km!

Koolituspäeva ajakava:

09.00-10.30 Loeng
10.30-10.40 Kohvipaus
10.40-12.10 Loeng
12.10-12.50 Lõuna
12.50-14.20 Loeng
14.20-14.30 Kohvipaus
14.30-16.00 Loeng

SELLE KOOLITUSE PUHUL PANE TÄHELE!

 

Koolitustel osalejad saavad kaasa sooduskupongi, mille kasutamisel on järgmise koolituse hind Teile/teie ettevõtte töötajale 10-20% soodsam (sügis – talve perioodil -10% ja suveperioodil 20%), soodustus kehtib ka juhul kui juba olete kasutanud varajase registreerija ning mitme osaleja soodustust!

Toitlustamine kuulub koolituse hinna sisse: 2 suupistetega kohvipausi ja soe lõuna; lõunat pakub meiega samas majas asuv suurepärase valiku ja maitsvate toitudega Paala puhvet;

Registreerimiseks palume täita allpool registreerimisvorm.
elektroonilinepaberkandjalHEA KOOLITUSELE REGISTREERUJA!
Palun vaata, et kõik andmed oleksid korrektselt esitatud, et vältida vigu tunnistuse väljastamisel (osaleja nimi ja isikukood) või elektrooniliste koolitusmaterjalide edastamisel (e-posti aadress) osalejale!